NAGY DOLGOKAT TERVEZEL?

Tedd le örökre a kéznyomod a jövő autóiban!

Kivételes álláslehetőség

tapasztalt és kezdő

GÉPÉSZ

TERVEZŐMÉRNÖKÖKNEK

DUNAÚJVÁROSBAN

50% irodai - 50% otthoni

munkavégzéssel!

Otthonosan mozogsz a műszaki tervezésben? Szeretnéd örökre letenni a kéznyomod a jövő autóiban? Olyan helyet keresel, ahol mérnökként kortól és tapasztalattól függetlenül is sikeres lehetsz? Akkor ezt az állást neked találtuk ki!

Kezdj új életet nálunk
és dolgozz ott, ahol...

a minőségi tudásod minőségi projektekben kamatoztathatod,
nem csak tapasztalt szakemberként, hanem pályakezdőként is szívesen látnak,
a jó fizetés mellett magadra és a családodra is marad időd.

MILYEN FELADATOK

várnak Rád nálunk?

A mindennapi munkavégzés során részt vehetsz különféle nagynevű autóipari vállalatok gyártóberendezéseinek, robotcelláinak tervezésében, és dolgozhatsz a legkülönlegesebb autók fejlesztésén. Ehhez kapcsolódóan a feladataid részét fogja képezni a kivitelezés teljes körű nyomon követése is. A feladataid elvégzéséhez nagyfokú önállóságra és kreativitásra lesz szükséged, amihez mi biztosítjuk számodra a szabad munkavégzés lehetőségét fele-fele arányban irodai és otthoni munka keretein belül.

Mit nyújtunk, ha

csatlakozol

a csapatunkhoz?

Átlagon felüli bejelentett mérnöki fizetés

TOP színvonalú munkák nagynevű vállalatoknak

Otthoni és irodai mun-kavégzés 50-50 %-ban

Extra projektalapú juttatások

100%-ban fizetett munkábajárás

Legújabb technológiák megismerése

Változatos, megújuló feladatok

Nagyfokú szabadság és kreativitás

Páratlan fejlődési lehetőség

Milyen kollégát keresünk?

(szakmailag és emberileg)

SZAKMAILAG EZT KÉRJÜK

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel - Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök/BSc vagy MSc
  • Ismered és magabiztosan használod a Solidworks programot. Mi ezzel dolgozunk, így ennek az ismerete elengedhetetlen a munkához.
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, de nem problémázunk azon sem, ha friss diplomásként jelentkezel. A lényeg, hogy meglegyen a tudásod!
  • Elhivatott vagy a szaktudásod fejlesztése terén, és fogékony vagy az új technológiák, ismeretek elsajátítása iránt.

  • Önállóan is képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre.

  • EMBERILEG EZEK JELLEMZŐK RÁD

  • Igazi csapatjátékos vagy! A cégünknél mindannyian jól tudjuk, hogy bármilyen helyzetben számíthatunk egymásra. Szakmailag és emberileg is támaszkodhatunk munkatársainkra, és minden körülmények között segítjük a másikat. Ezt tőled is elvárjuk.
  • Motivált vagy a szakmáddal és úgy általánosságban az életeddel kapcsolatban. Felelősséget érzel a vállalt feladataid irányában, hogy azok határidőre elkészüljenek. Pont úgy, ahogy megbeszéltük.
  • Lojális és hosszú távon gondolkodó embernek tartod magad.
  • NE MARADJ LE!

    AZ IDŐ GYORSAN FOGY, és ebben a körben csupán 1 üres pozíció vár betöltésre, amire az alábbi időpontig tudsz jelentkezni:

    Ha Te is szeretnéd tervezőmérnökként a kéznyomodat letenni a jövő autóiban, és egy olyan rohamosan fejlődő cégcsoportnál dolgozni, ahol a kiemelkedő juttatások mellett páratlan szakmai tapasztalatokra tehetsz szert, akkor adja le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

    VAGY

    Küldd el az önéletrajzod a zoltan.rigo@adc.industries e-mail címünkre.

    Ezek után kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

    Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk a zoltan.rigo@adc.industries e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.

    KIK VAGYUNK, ÉS MIT CSINÁLUNK?

    Az autóipari automatizálás meghatározó szereplőjeként több éve foglalkozunk nagynevű járműgyártó vállalatok gyártóberendezéseinek és robotcelláinak tervezésével. Nevünk és minőségi szolgáltatásaink ismertek a piacon, ami a te munkádat is jelentősen megkönnyíti majd. Tevékenységünkre egyre nagyobb és biztosabb igény mutatkozik, így ennek kiszolgálásához keresünk új kollégákat, akár pályakezdőként is.

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt kereseti lehetőséget (Fix fizetés + projekt bónuszok)
    • Színvonalas munkákat nagynevű autóipari megrendelőknek
    • Az ipari automatizálásban használt legújabb technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban
    • Otthoni munkavégzés lehetőségét (a teljes munkaidő kb. 50 %-ában)
    • Önállóságot és kreatív környezetet
    • Folyamatos szakmai fejlődést
    • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő vállalatnál

    Előnyt jelent:

    • Gyártóberendezések, robotcellák tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat