Junior és senior

GÉPÉSZ

TERVEZŐMÉRNÖK

álláslehetőség

Dunaújvárosban

kiemelkedő munkafeltételekkel és anyagi juttatásokkal!

50% iroda - 50% home office

Vegyél részt Te is a jövő járműveinek fejlesztésében!

Nálunk rutinos szakemberként, vagy akár pályakezdőként is megtalálhatod a számításaidat, hiszen minden kollégánkat a saját tudásszintjének megfelelő feladatokkal látjuk el.

Megtanítjuk. Csinálod. Szuper leszel.

Kiemelt kereseti lehetőség

Legújabb technológiák megismerése

TOP színvonalú eszközpark

Szuper csapat, jó hangulat

Mindössze 1 PERC az egész!

Miről is szól ez a munka?

Mi itt, az ADC Industries-nál az autóipari automatizálás meghatározó szereplőjeként több éve foglalkozunk nagynevű járműgyártó vállalatok gyártóberendezéseinek és robotcelláinak tervezésével. Ehhez kapcsolódóan az alábbi feladatok elvégzésében számítunk rád:

  • Képességeid felmérése után a tudásszintednek megfelelő tervezési feladatok (eszközök, készülékek, gyártóberendezések tervezése)
  • Műszaki megoldások kitalálása, 2D-s és 3D-s rajzok készítése.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és a gyártóüzemmel.
  • 3D nyomtatás FDM, SLA és fémnyomtatóink segítségével.

Mire lesz szükséged nálunk?

Örülünk, ha már rutinos szakembernek számítasz a műszaki tervezésben, de az sem gond, ha még nincs nagy tapasztalatod ezen a téren, hiszen minden kollégánknak a saját tudásszintjének megfelelő feladatokkal látjuk el.

A lényeg, hogy rendelkezz szakirányú felsőfokú végzettséggel és magabiztosan tudd használni a Solidworks tervezőprogramot.

Ami még fontos:

  • precíz munkavégzés, részletekbe menő pontosság,
  • konstruktív hozzáállás, hiszen a megrendelőnek mindig igaza van.

Mit nyújtunk, ha

csatlakozol

a csapatunkhoz?

Tudásszinthez igazodó feladatok

Otthoni és irodai munka (50-50%)

Modern tervezőszoftverek

Legújabb technológiák

Extra projektalapú juttatások

100%-ban fizetett munkába járás

Mindig más feladatok

Nagyfokú szabadság

Páratlan fejlődési lehetőség

Szuper csapat, nagyon jó hangulat

Ami nálunk

NINCS:

Nincs "ha"

Nincs "akár"

Nincs ígérgetés

Nincs stresszelés

Nincs késve fizetés

Nincs mellébeszélés

Nincs bizonytalanság

Nincs két egyforma munka

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csak 1 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

Legyél az új

GÉPÉSZ

kollégánk

Dunaújvárosban,

és vegyél részt Te is a jövő járműveinek fejlesztésében.

Akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

VAGY

Küldd el az önéletrajzod a zoltan.rigo@adc.industries e-mail címünkre.

VAGY

Hívj bennünket a +36-20-667-3387-es telefonszámunkon!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk a zoltan.rigo@adc.industries e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.